Головна популістка дня: Червакова, яка вибудувала конспірологію навколо Гребєнщикова і Макаревича

Народний депутат, член фракції БПП Ольга Червакова, вибудувала цілу конспірологію навколо Гребєнщикова і Макаревича
Depo.Влада
6 жовтня 2016 18:10
ФОТО: depo.ua
Головна популістка дня: Червакова, яка вибудувала конспірологію навколо Гребєнщикова і Макаревича
Головна популістка дня: Червакова, яка вибудувала конспірологію навколо Гребєнщикова і Макаревича

Номінували її група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

Під час дискусії в парламенті щодо законопроекту про внесення змін до деяких законів України стосовно обмеження використання медійної продукції держави-агресора (№4303) вона заявила, що це законопроект "як посадити у в’язницю Гребєнщикова чи Макаревича", бо "на Росії подібні речі прирівнюються до екстремізму" – тож "притомні" артисти, якщо публічно висловляться проти анексії Криму і агресії на сході України, можуть опинитися у російській в’язниці.

"Насправді, є дві речі, через які провалився цей законопроект. Перше – надзвичайний популізм його критиків, які вдалися до відвертих маніпуляцій. Макаревич і Гребєнщиков тут насправді ні до чого, з них розписок про засудження окупації Росією Криму ніхто б не брав, свою позицію вони давно висловили публічно. І за це на Росії їх, слава Богу, до в’язниці не кинули. Треба казати правду: якби був прийнятий законопроект №4303, то канал "Інтер", на якому працювала Червакова, припинив би крутити російський контент з совковим душком. Законопроект напряму зачіпав інтереси телеканалу Льовочкіна-Фірташа. Тому його й завалили. І це розуміють усі притомні люди.

Друге – провал голосування вкотре засвідчив, що в Україні існує потужне лоббі, яке горою стоїть за збереження інформаційного впливу Росії. І байдуже, під яким соусом це подається: як захист свободи слова, захист медіа-ринку, піклування про смаки українців чи популізм на кшталт "заборонами нічого не досягнеш". Тому Україна програвала, програє і програватиме в гібридній війні проти Росії. І до нас як їхали, так і їздитимуть російські лабухи, на гастролях яких зароблятимуть люди, для яких війна – це щось далеке, те, що їх особисто аж ніяк не стосується", - написали антипопулісти.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада