Голова КВУ пояснив, чому дебати Зеленському невигідні

Коміку Володимиру Зеленському, який оголосив про наміри брати участь в президентських виборах, ймовірні дебати принесуть більше мінусів, ніж плюсів

Таку думку під час онлайн-конференції "ДС" висловив голова Комітету виборців України Олексій Кошель, передає Depo.ua.

За його словами, українці будуть оцінювати Зеленського виключно як актора і громадянина: чи брав участь у подіях на Майдані 2004 чи 2014 років, допомагав або не допомагав АТО, захищав Батьківщину або не захищав.

"Але зараз у нас з'явиться Зеленський-політик, який буде зобов'язаний зареєструвати передвиборчу програму, яку експерти будуть розбирати на складові і оцінювати на реалістичність; який повинен буде давати відповідь на питання щодо децентралізації, судової реформи, конституційної реформи. І тут мало мати лише здібності актора. Потрібно пройти, як мінімум, шестимісячний курс підготовки. Можливо він його проходив, але в будь-якому випадку дебати можуть принести йому більше мінусів, ніж плюсів ", - вважає Кошель.

Нагадаємо, Кошель заявив, що більше 10 претендентів на президентське крісло є фігурантами кримінальних справ, та пояснив, навіщо кандидати в президенти вдаються до епатажу.

Такрж голова КВУ спрогнозував загальну кількість кандидатів у президенти та пояснив, чому Зеленському нічого не світить, і розповів, що треба робити, щоб світило.

Крім того, Кошель пояснив, чому новим обличчям в українському політикумі дуже важко з'явитися, та звернув увагу, що Петро Порошенко свою виборчу кампанію ще й не починав.

Голова КВУ наголосив, що Україні потрібні "американські" дебати – нудні, але детальні і змістовні, та розповів, що стане причиною відсутності загальнонаціональних дебатів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна