Ток-шоу уже викликають у глядачів недовіру, тому дебатів між лідерами гонки не буде, - Кошель

Велика кількість ток-шоу, які сформували недовіру у виборців, є однією з причин, по якій на цих президентських виборах не буде дебатів між лідерами гонки

Таку думку під час онлайн-конференції "ДС" висловив голова Комітету виборців України Олексій Кошель, передає Depo.ua.

"За останні кілька років у нас з'явився десяток нових інформаційних телеканалів. Подібної кількості я не зустрічав в європейських країнах. Дорогих телеканалів, які можуть продукувати якісні ток-шоу. І у нас пішло перенасичення ток-шоу і, відповідно, певне формування недовіри", - зазначив він.

На думку голови КВУ, під час виборчої кампанії буде безліч спроб провести дебати різними телеканалами.

"Буде багато теплих ванн, які будуть влаштовуватися для різних кандидатів в президенти. І навряд чи ми зможемо сконцентруватися на одних, ключових, загальнонаціональних дебатах", - пояснив Кошель.

Нагадаємо, Кошель заявив, що більше 10 претендентів на президентське крісло є фігурантами кримінальних справ, та пояснив, навіщо кандидати в президенти вдаються до епатажу.

Такрж голова КВУ спрогнозував загальну кількість кандидатів у президенти та пояснив, чому Зеленському нічого не світить, і розповів, що треба робити, щоб світило.

Крім того, Кошель пояснив, чому новим обличчям в українському політикумі дуже важко з'явитися, та звернув увагу, що Петро Порошенко свою виборчу кампанію ще й не починав.

Голова КВУ наголосив, що Україні потрібні "американські" дебати – нудні, але детальні і змістовні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна