Ватажок «ДНР» анонсував захоплення всієї Донецької області: Більше ніякого перемир'я

Так звана Донецька народна республіка має намір наступати до адміністративних кордонів Донецької області і не буде говорити з владою України про перемир'я
Depo.Влада
23 січня 2015 12:39
ФОТО: depo.ua
Ватажок «ДНР» анонсував захоплення всієї Донецької області: Більше ніякого перемир
Ватажок «ДНР» анонсував захоплення всієї Донецької області: Більше ніякого перемир'я

Це заявив так званий глава «ДНР» Олександр Захарченко, повідомляє depo.ua з посиланням на INTERFAX.RU.

«Ми будемо наступати до кордонів Донецької області, але якщо я буду бачити загрозу і з інших сторін, будемо (її, - ред.) ліквідувати», - сказав Захарченко на зустрічі зі студентами в Донецьку.

За його словами, зараз бойовики наступають на Майорськ. «Також ми наступаємо на Авдіївку, Очеретине. «ЛНР» також наступає», - сказав глава «ДНР».

Крім того, як повідомляє РІА «Новини», Захарченко сказав, що не буде просити владу України про перемир'я.

«Ми тепер будемо дивитися, як буде реагувати Київ. Київ зараз не розуміє, що ми можемо наступати на трьох напрямках одночасно», - заявив він.

Захарченко уточнив, що «не буде більше ніяких перемир'їв, не буде більше ніяких ротацій».

Він заявив, що не бачить сенсу в продовженні переговорів контактної групи в Мінську в колишньому складі, і вимагає, щоб в них брав участь президент України.

«Приїде Порошенко - будемо говорити. Ми зараз наступаємо, які переговори?»- сказав Захарченко.

Однак на обміни полоненими ватажок «ДНР» згоден.

Нагадаємо, 22 січня Захарченко заявив, що має намір розширювати підконтрольну йому територію під приводом того, що лінію фронту треба відсунути від Донецька. І це, незважаючи на те, що під час зустрічі глав МЗС «нормандської четвірки» (Україна, Франції, Німеччини і РФ) була досягнута домовленість про відвід важкої артилерії за лінію зіткнення у зоні АТО.