Геращенко просить Авакова і Шокіна розібратися з нападником на Чорновол (ДОКУМЕНТ)

Народний депутат і радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко просить керівників МВС і Генпрокуратури розібратися в ситуації, коли на народного депутата від "Народного фронту" Тетяну Чорновол напала довірена особа народного депутата Олександра Онищенка
Depo.Влада
15 червня 2015 22:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Фейсбук"-сторіку Геращенка.

За його словами, "якийсь Г. Гереханов сьогодні своїми діями намагався перешкоджати депутатської діяльності Тетяни Чорновол з розкриття масштабних схем корупції з державними газовими свердловинами".

"Підготував депутатське звернення до Віктора Шокіна і Арсена Авакова з питання необхідності термінового реагування на факти свавілля з боку довірених осіб народного депутата Олександра Онищенка. Якщо з боку правоохоронних органів не буде адекватної реакції на факт перешкоджання депутатській діяльності Тетяни Чорновол, то фракція Народний фронт знайде спосіб змусити правоохоронців це зробити!", - написав Геращенко.

Нагадаємо, сама Чорновол повідомила, що на неї було скоєно напад в місті Миронівка Київської області.  За її словами, інцидент стався в офісі депутата Олександра Онищенка, колишнього члена ПР, в той час намагалася сфотографувати документи.