Чорновол каже, що на неї напали в офісі екс-"регіонала" Онищенка

На депутата від "Народного фронту" Тетяну Чорновол було скоєно напад в місті Миронівка Київської області
Depo.Влада
15 червня 2015 16:00
ФОТО: depo.ua

Про це вона повідомила Цензор.НЕТ, передає depo.ua.

За словами депутата, інцидент стався в офісі депутата Олександра Онищенка, колишнього члена ПР, в той час як Чорновол намагалася сфотографувати документи.

"У цьому офісі зареєстровані приватні газові фірми, фактично якими він (Онищенко. - ред.) володіє. Я побачила на столі в цьому офісі документи фірми "Природні ресурси + ". Я почала фотографувати ці документи, тому що через 4 дні після розстрілу Майдану 26 січня (2014 року. - ред.) "Укргазвидобування" передала цій фірмі за смішну ціну право на користування державними газовими свердловинами. Мені було важливо сфотографувати ці документи, тому що зараз мені стало зрозуміло, хто контролює цю фірму. У цей час на мене накинулася довірена особа Онищенка і його права рука в Миронівському районі Гереханов Геннадій Гітінавовіч. Він силою відібрав мою сумку і розбив мій IPad", - повідомила Чорновол.

При цьому, за її словами це було зроблено особливо цинічно, так як перед цим Гереханов запитав у неї, чому у неї як у чесного народного депутата такий дорогий планшет Apple.

"Я йому пояснила, що насправді це IPad мого чотирирічного сина, який йому вручили в МВС в той день, коли посмертно нагороджували мого загиблого чоловіка", - сказала Чорновол.

Після цього приїхала міліція і за словами депутата втрутилася в інцидент і її звільнила. Також депутат відзначила, що у неї залишилися синці.

Після від'їзду Чорновол з Миронівки, за її словами, на місце інциденту прибув помічник Онищенка Олександр Масальський. Депутат також нагадала, що Гереханов відомий в Миронівці як людина, яка організовувала людей на Антимайдан.