Геращенко про Бондаренко: Чому вона досі ошивається в "лігві фашизму"?

Народний депутат Ірина Геращенко прокоментувала вчорашню появу одіозної екс-регіоналки Олени Бондаренко у ток-шок "Свобода слова" на телеканалі ІCTV, яка викликала хвилю обурення у соцмережах
Depo.Влада
20 жовтня 2015 11:16
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Читаю фейсбук-стрічку і думаю: як добре, що я ніколи не дивлюся телебачення, особливо політичні ток- шоу... Але інше, більш актуальне питання: яке право мають люди, що на всіх російських телеканалах весь цей рік оббріхували Україну, з'являтися на українських каналах", - написала Геращенко.

"Всі ці Лени, Іри і інші україноненависниці. І так, що вони взагалі роблять у Києві? Чому і досі не в днрах- лнрах, де їх відьмачій запал якраз був би в тренді. Так ні, ошиваються в "лігві фашизму", - наголосила депутатка.

Вона також вважає, що українським ЗМІ не варто запрошувати таких людей на ефіри.

"Я особисто бачу в їхніх заявах, які цитують ЗМІ, заклик до розколу країни, міжнаціональної ворожнечі, неповагу до суверенітету країни. Це ніяке не "інакомисліє", не "плюралізм мнєній", не опозиційність і не дисидентство. Це злочини, продовження розколу країни. Це плювок в нашу Армію, яку ці чорнороті дамочки називають "каратєлями" на путінських каналах", - написала Геращенко.

"Велике питання: чому цього не бачать спецслужби. Ну, і цікава думка самих медійників: ви правда вважаєте, що це діалог? Хто наступний? Захарченко? Моторола? Діма Кісєльов? В них же також "інша думка" про Донбас", - наголосила вона. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада