Геращенко: Депутати, що саботують "безвізові закони", просять більше прав для диппаспортів

Депутати парламенту не голосують за закони про безвізовий режим, але при цьому для себе намагаються розширити сферу застосування дипломатичних паспортів
Depo.Влада
10 листопада 2015 10:40
ФОТО: depo.ua

Про це розповіла депутатка з фракції "Блок Петра Порошенка", голова парламентського комітету питань європейської по інтеграції Ірина Геращенко на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"До президента надійшов депутатський запит, підписаний приблизно 40 депутатами Верховної Ради, в тому числі від фракції "Радикальної партії", із зверненням розширити можливості використання дипломатичного паспорту народними обранцями. Оскільки, через деякі обмеження використання диппаспорту, вони не можуть здійснювати "термінові службові відрядження за кордон". Це звучить комічно і ганебно, в умовах, коли самі ж депутати блокують безвізові закони", - наголосила Геращенко. 

Зазначимо, президент України Петро Порошенко висловив здивування щодо звернення народних депутатів, яке надійшло на адресу Адміністрації президента, щодо розширення можливості застосування їхнього дипломатичного паспорту.

"Вони хочуть користуватися більшими можливостями безвізового режиму. Але дві третини цих депутатів не хочуть голосувати за безвізовий режим", - зауважив Петро Порошенко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.