Порошенко: Кожен українець має подорожувати країнами Шенгенської зони без віз

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості ухвалення Верховною Радою законопроектів, які необхідні для виконання технічних умов для надання безвізового режиму для громадян України у країнах Євросоюзу
Depo.Влада
9 листопада 2015 23:18
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив під час зустрічі з керівниками депутатських фракцій, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"Я впевнений в тому, що у народних депутатів, членів коаліції і не тільки, вистачить мудрості і відповідальності для того, щоб проголосувати закони, які мають безпосереднє відношення до безвізового режиму", - сказав Петро Порошенко.

"Я можу відповідально стверджувати, що на сьогоднішній день доля безвізового режиму залежить від голосування цих законів", - наголосив глава держави.

Президент висловив здивування щодо звернення народних депутатів, яке надійшло на адресу Адміністрації Президента, щодо розширення можливості застосування їхнього дипломатичного паспорту.

"Вони хочуть користуватися більшими можливостями безвізового режиму. Але дві третини цих депутатів не хочуть голосувати за безвізовий режим", - зауважив Петро Порошенко.

Він висловив тверде переконання, що кожен із представників влади навпаки має зробити все, щоб не лише вони, а й кожен українець мав можливість безвізового режиму.

"Ми маємо зробити все, щоб кожен українець мав можливості подорожувати без віз країнами Шенгенської зони", - підкреслив глава держави.

Президент ще раз зауважив, що всі вимоги, які є з боку ЄС до України в частині надання безвізового режиму - це складові Угоди про асоціацію. Він нагадав, що кожен із нині чинних депутатів, членів коаліції, представників влади обіцяв українським громадянам слідувати у проєвропейському напрямку і маює виконувати свої обіцянки.

"Ми зараз робимо лише одне - імплементуємо те, що ми зобов'язалися перед нашими виборцями. Нічого більше", - резюмував глава держави.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.