Генштаб: Росія є гарантом відведення бойовиками гармат калібром менше 100 мм

Гарантом відведення бойовиками гармат калібром менше 100 мм є Росія, перевіряти цей процес, який проходить на паритетних умовах, буде місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі
Depo.Влада
16 жовтня 2015 22:48
ФОТО: depo.ua

Про це заявив спікер Генерального штабу України Владислав Селезньов, передає depo.ua з посиланням на "112".

"Завтра представники спостережної місії ОБСЄ перевірять наявність наших мінометів на визначених майданчиках. І ми будемо готові перейти до наступного етапу відведення зброї калібру менше 100 мм, мова йде про Донецьку область", - розповів він.

Процес відведення в Донецькій обл. почнеться 18 жовтня, його планують завершити 12 листопада, поки прогнозувати розвиток подій у Генштабі не беруться.

"Саме РФ виступає в цьому сенсі гарантом реалізації заходів відведення зброї калібром менше 100 мм у певні часові рамки та на визначені дистанції. Так що в цьому випадку ми будемо апелювати до представників РФ, саме вони повинні впливати на представників самопроголошеної "ДНР" для того, щоб визначені мінськими домовленостями терміни і графіки дотримувалися та процес відведення зброї менше 100 мм відбувався вчасно", - зазначив він.

Більше про події на Донбасі читайте на Донбас.depo.ua.