Генічеськ про газопостачання від Путіна: Горіть ви у пеклі

У Генічеській районній держадміністрації не підтверджують повідомлення російських ЗМІ про те, що в місто з анексованого Криму почав надходити російський газ
Depo.Влада
13 листопада 2016 00:00
ФОТО: depo.ua

"Нехай вони зі своєю псевдодопомогою горять у пеклі!" - Зазначив у коментарі для Крим.Реаліі глава Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов, передає depo.ua.

Воробйов підхреслив, що Росія "захопила Крим і газосховище, куди поставляли газ з материкової частини України на зберігання".

"Російська Федерація, яка захопила українські території, каже, що хоче надати якусь допомогу на материкову частину України, в Генічеський район, але не має в окупованому Криму ні газу, ні свердловин, які відносяться до Росії. У них там немає газу! Там є український газ", - сказав він.

У коментарі Воробйов не підтвердив поставки газу у місто з анексованого Криму і зазначив, що зараз потреби в додатковому газі немає.

Нагадаємо, кримський гауляйтер Сергій Аксьонов звернувся до президента Росії Володимира Путіна з проханням дозволити подавати газ в українське місто Геничеськ Херсонської області. При цьому Аксьонов стверджував, що до нього звернулися жителі міста, які поскаржилися на гуманітарну катастрофу. Путін у відповідь сказав, що газ подати дозволяє.

Зазначимо, що газовикам компанії "Пласт" вдалося 28 жовтня висадитися на платформи в Азовському морі, щоб збільшити видобуток газу. Повідомлялося, що Генічеськ тепер не має проблем з газопостачанням.

Також нагадаємо, 4 січня кремлівські ЗМІ поширили фейк про нібито звернення мера Генічеська Олександра Тулупова до Путіна "з проханням про постачання газу в зв'язку з похолоданням".

Пізніше Кожухів заявив, що звертався з проханням забезпечити місто газом в Кабінет міністрів України.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада