Фракція "Слуга народу" у Раді збільшиться до 255 нардепів

Суд вирішив, що визначити переможця виборів між самовисуванцем і представницею "Слуги народу" мають шляхом перерахунку голосів на 198-му окрузі

Фракція "Слуга народу" у Раді збільшитьс…

Як повідомляє Depo.ua, перерахунок голосів має забезпечити ЦВК, але сьогодні нинішній склад цього органу Верховна Рада може розпустити, знайшовши 300 голосів. Відповідно, перерахунок голосів на окрузі, де самовисуванець Сергій Рудик переміг "слугу" Наталію Дяченко, буде робити вже новий склад ЦВК. 

Це означатиме, що вже після перерахунку голосів, очевидно, депутаткою буде Дяченко. І таким чином фракція "Слуги народу" збільшиться з 254 до 255 депутатів. 

Нагадаємо, протокол ЦВК щодо результатів виборів у 198 окрузі, де переміг самовисуванець Сергій Рудик, скасував Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду. Таким чином задовольнив позов кандидата в депутати в цьому окрузі Наталії Дьяченко – представниці "Слуги народу".

До цього у 198 окрузі вже декілька разів перераховували голоси на 15 дільницях – знову-таки на вимогу Дьяченко. Вона запевняла, що спостерігачі зафіксували численні порушення на дільницях.

Раніше Depo.ua вже повідомило, якою буде нова ЦВК

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook