Фейгін: Питання звільнення Савченко вирішиться в 2016 році

Українську льотчицю Надію Савченко звільнять політичні переговори
Depo.Влада
10 січня 2016 18:30
ФОТО: depo.ua

Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив адвокат Савченко Марк Фейгін, передає depo.ua.

На його думку, процес корисний, позаяк розголосу надаються докази невинуватості Савченко.

"Вирок буде обвинувальним, Савченко звільнять політичні переговори. Тим не менш, від того, як захист професійно представить ці докази, нехай навіть і не прийняті судовим слідством, я вважаю буде залежати швидкість або ефективність переговорів щодо звільнення Савченко", - заявив він.

"Все продовжиться, сторона захисту продовжує представляти докази в рамках цієї стадії процесу. Але доля такого роду клопотань відома, ви її всі бачили. Раз за разом. Всі документи, які ми надаємо, отримані процесуальним шляхом в Києві про невинуватість Савченко, відхиляються. Тому я не думаю, що тут принципово щось зміниться", - зазначив він.

Також Фейгін заявив, що вважає, що питання звільнення Савченко вирішиться в 2016 році.

"Я вважаю, що в 2016 році це питання вирішиться, тут складається низка факторів, які результуюче матимуть вирішення питання з українськими політв'язнями в Росії саме в цьому майбутньому році, оскільки в Росії критична ситуація, переговори з українським ув'язненим безумовно йдуть", - уточнив він.

Він також заявив, що Савченко добре тримається при голодуванні, поки турбуватися рано.

Довідка. Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена на Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. Савченко загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада