Фейгін дивується, навіщо Савченко їздила до бойовиків

Адвокат Марк Фейгін не розуміє, навіщо його колишня підзахисна Надія Савченко відвідувала окуповані території і зустрічалася з маріонетками, які "нічого не вирішують"
Depo.Влада
14 жовтня 2016 17:54
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив телефоном в ефірі  "112 Україна", повідомляє Depo.ua.

"Я відверто кажучи, не розумію Надю (Савченко. - Ред.). Звичайно, вона людина дивовижна. Якщо у неї щирі наміри, у що я вірю, - врятувати полонених, українських військовослужбовців, гаразд, це благородний намір, але це глухий кут. Я ж їй весь час пояснював, що це абсолютно маріонеткове середовище, вони взагалі нічого не вирішують", - сказав Фейгін.

Він зазначив, що його колишня підзахисна не казала йому про плани зустрітися із своїми тюремниками, і висловив нерозуміння, як з ними взагалі можна спілкуватися.

 "Вони її хотіли вбити, розстріляти, зґвалтувати хором. Якщо вона дійсно з цими покидьками зустрічається, це просто вражаюче! Тоді абсолютно незрозуміло, чим я займався, адже я її від таких захищав", - зауважив Фейгін.

Водночас він підкреслив, що не має права давати якісь поради Савченко. "Вона самостійна людина, нехай чинить, як вважає за потрібне", - резюмував адвокат.

Нагадаємо, 12 жовтня у своєму виступі при обговоренні українського питання в сесійній залі ПАРЄ Савченко публічно заявила, що нещодавно "відвідала окуповані території Вона розповіла, як спілкується із своїми колишніми викрадачами, і як вони хочуть повернутися до України, але їм не дають російські командири.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада