Ще п'ять іноземців можуть увійти в Кабмін Яценюка

Комісія з питань громадянства при президенті України рекомендує надати українське громадянство ще п'ятьом особам, які претендують на посади в органах державної влади
Depo.Влада
15 січня 2015 12:52
ФОТО: depo.ua
Ще п
Ще п'ять іноземців можуть увійти в Кабмін Яценюка

Про це повідомив народний депутат Валерій Пацкан, який входить до складу цієї комісії, передає depo.ua з посиланням на прес-службу партії «УДАР».

За словами Пацкана, відповідне рішення було прийняте  на засіданні комісії. Зокрема, комісія пропонує надати громадянство України уродженцю Франції Мішелю Терещенку, який буде працювати в сфері АПК.

Крім того, зазначив народний депутат, пропонується надати українське громадянство чотирьом уродженцями Грузії - Гії Гецадзе, Джамбуле Ебаноідзе, Георгію Циклаурі, Хатії Шелії.

«Це фахівці, які претендують на посади в міністерстві юстиції. Кожен з них буде займатися тим чи іншим напрямком реформування роботи міністерства та приведенням структури роботи міністерства з європейськими стандартами», - підкреслив Пацкан.

Нагадаємо, раніше екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі повідомив, що його близький соратник Гія Гецадзе призначений першим заступником міністра юстиції України.