"ЄС" вимагає негайно відновити газопостачання на Донеччині й покарати тих, хто залишив регіон без тепла

Політична партія "Європейська Солідарність" вимагає негайно відновити газопостачання на Донеччині та притягнути до відповідальності тих, хто залишив регіон без тепла

Журналіст відділу новин

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на відповідну заяву, опубліковану прес-службою політсили.

Так, донецька територіальна організація партії "Європейська Солідарність" вимагає від влади негайно відновити газопостачання в будинках, лікарнях, школах і дитячих садках на Донеччині.

"Ми також вимагаємо від влади притягнути до відповідальності тих чиновників, з вини яких цілий регіон опинився без опалення", – наголошується у заяві.

Зазначається, що сьогодні у Слов’янську ПАТ "Донецькоблгаз", незважаючи на зобов’язання НАК "Нафтогаз України" щодо безперебійного постачання природного газу тепломережам, здійснило відключення місцевих котелень комунального підприємства "Донецьктеплокомуненерго" від газопостачання.

"Така ситуація склалася не тільки в Слов’янську. Відключення відбуваються у Лимані, Часовому Ярі, Краматорську, Дружківці, Костянтинівці та інших містах і селищах області, які отримують тепло від "Донецьктеплокомуненерго", – зауважили у політсилі.

Отже, споживачі Донеччини в черговий раз "стали заручниками дій корумпованих чиновників, що загрожують життю і здоров’ю людей".

"Відключення опалення під час низьких температур на вулиці, особливо з огляду на складну ситуацію через поширення коронавірусної інфекції, – це зневага до українців, які намагаються вижити, сплачуючи з власної кишені економічно необґрунтовані тарифи. Українці продовжують потерпати через непрофесійність, некомпетентність і злочинну бездіяльність команди Зеленського", – підсумували в "ЄС".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що НАК "Нафтогаз" від 6 березня припиняє постачання природного газу для "Донецьктеплокомуненерго", що у Донецькій області.

Довідка: 17 листопада 2020 року Верховна Рада ухвалила закон, яким дозволила гасити борги "Нафтогазу" коштами платників податків. Водночас експерти наголошували, що більшість боргів виникли не через несплату рахунків українцями, а через непрофесійні дії держорганів і, зокрема Кабінету міністрів.

Відомо, що після протестів проти підвищення тарифів на газ для населення 18 січня 2021 року Кабінет міністрів встановив граничний розмір ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 гривні за кубічний метр.

Для споживачів, які мають контракти на постачання газу за ціною нижче 6,99 грн, тарифи не зміняться. Ціна постачальника останньої надії також встановлена на рівні 6,99 гривні за кубометр.

Граничний тариф на розподіл газу не перевищуватиме 1,79 грн за кубометр.

Читайте також: Як обрати постачальника газу 2021: Що потрібно знати і як діяти українцям

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme