ЄС допоможе 4 українським міністерствам з реформами

В Україні діятимуть офіс упровадження реформ і команда підтримки реформ у сфері державної служби, діяльність якої забезпечуватиме ЄС
Depo.Влада
17 жовтня 2016 13:42
ФОТО: depo.ua

Про це Посол Євросоюзу в Україні Хьюг Мінгареллі заявив на презентації оновленої структури підтримки реформ та стратегії реформування державного управління України, передає Depo.ua.

Допомога європейців матиме щонайменше 4 напрямки – зокрема, підтримку офісу впровадження реформ та розробку і впровадження щорічного плану уряду щодо реформ.

"Ми надамо найкращих експертів для команд підтримки реформ. У них буде дві мети – допомагати ключовим міністерствам впроваджувати секторальні стратегії реформ, що вже були ухвалені, і вони допоможуть тим міністерствам загалом реформувати їхню структуру, щоб вони стали більш ефективними", – сказав Мінгареллі.

Посол розповів, що спершу іноземні експерти допоможуть чотирьом міністерствам – Мінфіну, Мінекономіки, Мінінфраструктури й Мінагрполітики.

"Ми розпочнемо роботу з Міністерством фінансів, Міністерством економічного розвитку й торгівлі, Міністерством інфраструктури й Міністерством аграрної політики та продовольства. Але, звісно, ми готові розширити цей експеримент на інші міністерства, як тільки вони будуть готові до цього", – додав він.

Нагадаємо, новий закон про Держслужбу  запрацював  1 травня 2016 року..

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада