Екс-прем’єр Канади напророчив розпад Євросоюзу

Європейський Союз може припинити своє існування в разі виходу з його складу Великої Британії
Depo.Влада
24 травня 2016 11:16
ФОТО: depo.ua

Таку думку в інтрв’ю CBC News обґрунтував колишній прем’єр-міністр Канади Браян Малроні, передає depo.ua.

"Значний вплив виходу Великої Британії із ЄС може в кінцевому рахунку призвести до розпаду або значного послаблення Євросоюзу", - вважає Малроні.

Він додав, що для Канади Brexit (British Exit) означатиме також відсутність угоди про зону вільної торгівлі із ЄС, яка нині готується до остаточного підписання.

"Угода не буде ратифікована, адже ми втратимо нашого найбільшого прибічника і найсильнішого захисника, оскільки Велика Британія стане конкурентом ЄС", - наголосив колишній прем’єр.

За його словами, сподіватися на швидке ухвалення нових торговельних угод із основними партнерами, про що говорять прихильники виходу Британії з ЄС, не слід.

"Думаю, що наш друг Борис (Джонсон, – лідер кампанії за вихід Британії із ЄС, – ред.) йде неправильним шляхом, припускаючи, що США та Канада нададуть Об’єднаному королівству після виходу із ЄС угоди про вільну торгівлю, адже це не так", - зазначив Малроні.

Нагадаємо, що референдум, який визначить майбутнє Великої Британії у складі Євросоюзу, відбудеться 23 червня. Країна розділилася навпіл у ставленні до цієї ідеї

Більше новин політики читайте на Depo.Влада