Екс-посол на Росії: Розривати відносини з Москвою треба було на початку конфлікту

Розривати дипломатичні відносини з Москвою потрібно було на самому початку конфлікту
Depo.Влада
23 грудня 2015 17:56
ФОТО: depo.ua

Про це заявив новопризначений посол України в ООН та екс-посол на Росії Володимир Єльченко, передає depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

"Я б так сказав: якщо дипломатичні відносини розривати, то треба було це робити на самому початку. Це якщо вже ми дійсно вважаємо так, як ви сказали", - зазначив він.

"А оскільки цього не було зроблено в березні або квітні минулого року, то виникає питання: а що стало гірше в грудні 2015-го, що ми тепер вирішили розірвати дипломатичні відносини з РФ?" - наголосив посол.

"Гірше не стало. Все так само погано, як і було. Тобто ми вже запізнилися з рішенням про розірвання відносин", - наголосив Єльченко.

З іншого боку, за словами новопризначеного посла, є "інша сторона медалі".

"Я пам'ятаю весну 2014 року, коли почалися розмови у Верховній Раді про це (про можливість розриву дипвідносин), і в МЗС йшла дискусія, і в уряді, і в суспільстві. Тоді все-таки переважила інша думка. І я вважаю, що це було правильно, адже мільйони наших людей перебували в Росії і у них тільки почали виникати проблеми. І їм потрібен був консульський захист", - додав Єльченко.

Раніше сьогодні Єльченко заявив, що для розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі потрібно щонайменше 25 тис. військових.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада