Екс-керівник компанії Ахметова влаштувався радником міністра інфраструктури

Генеральний директор машинобудівної компанії Corum Group, що входить до холдингу СКМ Ріната Ахметова, Євген Ромащин став радником міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського
Depo.Влада
22 квітня 2015 17:48
ФОТО: depo.ua

У прес-службі Міністерства інфраструктури України повідомили, що Ромащин є радником міністра з 20 березня цього року і курирує залізничний транспорт, передає depo.ua.

У свою чергу, в коментарі УНІАН Ромащин підтвердив, що є радником Пивоварського "на громадських засадах" і офіційно буде звільнений з посади гендиректора Corum Group з 23 квітня цього року.

У прес-службі машинобудівної компанії повідомили, що генеральним директором Corum Group з 22 квітня 2015 року призначений Яків Сідляренко, який до цього обіймав посаду інвестиційного менеджера СКМ.

"Євген Ромащин, який очолював Corum (до ребрендингу - НВК "Гірничі машини") з 2010 року, прийняв рішення продовжити свою кар'єру за межами компанії", - відзначили у прес-службі.

У повідомленні наголошується, що Сідляренко прийшов до СКМ у 2010 році на позицію інвестиційного менеджера машинобудівного бізнесу групи "СКМ", також входив до складу наглядової ради Corum Group.

Нагадаємо, 31 грудня 2014 року Міністерство інфраструктури оголосило про старт відбору кандидатів на посади генеральних директорів «Укрзалізниці» і аеропортів "Бориспіль" і "Львів".

Вже в лютому цього року Міністерство інфраструктури обнародувало фінальний список кандидатів конкурсу з відбору на посаду генерального директора "Укрзалізниці". До трійки фіналістів увійшли Ромащин, екс-глава компанії North American Interpipe Деніел Валк (компанія є підрозділом трубно-колісної компанії "Інтерпайп" Віктора Пінчука - ред.) і фінансовий директор, директор зі стратегії однієї з провідних фармацевтичних компаній України "Фармак" Діна Немирович.

Однак 20 лютого Дніпропетровський окружний адміністративний суд своєю постановою заборонив Мінінфраструктури подальше проведення цього конкурсу за позовом одного з учасників відбору, який не пройшов фінальний етап і звинуватив номінаційний комітет у некомпетентності та відсутності прозорості відбору.

У свою чергу, міністерство подало апеляцію на дане рішення, розгляд якої відбудеться 23 квітня 2015 року, до цього часу конкурс залишається заблокованим.