"Укрзалізниця" до осені отримає повноправного керівника

Найближчим часом з трьох кандидатів, що претендують на посаду голови "Укрзалізниці", буде обраний виконуючий обов'язки керівника, який замінить на цьому місці Максима Бланка
Depo.Гроші
15 квітня 2015 17:55
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян, передає depo.ua.

"Зараз ми запустили процес вибору керівника з цих кандидатів, за найскромнішими підрахунками він триватиме 2-3 місяці. Ситуація ускладнюється тим, що ми плануємо до кінця літа зробити "Укрзалізницю" акціонерним товариством. При акціонуванні вона позбудеться від всіх непрофільних активів, зміниться система управління. Виходячи з цього, думаю, що найближчим часом буде прийнято рішення по кандидату, який буде призначений виконуючим обов'язки, а потім знову пройде відкритий конкурс", - заявив Омелян.

На запитання журналіста, навіщо влаштовувати повторний конкурс, Омелян відповів: "Це важко, і є багато рутини, яка нервує і демотивує. Але ми вибрали демократичний шлях розвитку".

Нагадаємо, за результатами конкурсу на посаду керівника "Укрзалізниці" рекрутинговими компаніями були відібрані три кандидати: Діна Немирович, Євген Ромащин та Даніел Валк.

Нагадаємо, раніше аудиторська компанія Ernst&Young виграла конкурс на закупівлю аудиторських послуг, що проводиться "Укрзалізницею".