Друг Туки: Луганською ОВЦА керує "смотрящий" Саші Януковича

Депутат Лисичанської міської ради від "БПП "Солідарність" Віталій Шведов розповів, що Луганською ОВЦА фактично керує "смотрящий" Януковича-молодшого
Depo.Влада
29 лютого 2016 23:00
ФОТО: depo.ua
Друг Туки: Луганською ОВЦА керує "смотрящий" Саші Януковича
Друг Туки: Луганською ОВЦА керує "смотрящий" Саші Януковича

Про це Шведов написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"На початку цього року в Луганській обласній адміністрації з'явилася нова людина, протежована Києвом, АП і ВР. І багато що стало на свої місця. Стала зрозуміла і кадрова, і фінансова політика Луганській області.

У першій половині лютого цей загадковий персонаж, в супроводі охоронця, приїхав на Chevrolet Suburban, номер 0001, і дозволили собі "строїти" прямо в адміністрації першого заступника голови, бютівця Пушко-Цибуляк Є.М., при цьому немає ніяких заперечень ні з боку першого заступника, ні з боку керівника-бютівця. І заяв силовикам також не надходило.

Цей загадковий пан - Альоша Андрій Миколайович, керівник фінансово-промислової групи ДМС, президент федерації рукопашного бою Донецької області", - розповів Шведов.

"Це донецький депутат міськради, людина Юри Єнакіївского (Іванющенка) і Саші Стоматолога (Януковича). Альоша на початку 2014 року був призначений радником голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Пеклушенка з питань взаємодії з бізнесом та залучення інвестицій. Давно вважається "смотрящім" по Запорізькій області. Що додатково було підкріплено внутрішніми документами Партії регіонів. Іншими словами, кризовий менеджер Партії регіонів.

Основними напрямками діяльності Альоші є будівництво, ремонт і будівництво доріг, металобрухт та вугільні напрямки. Згідно з інтерв'ю Тетяни Чорновол, "Бєс" (Ігор Безлер), який був командиром загону сепаратистів в Горлівці, раніше був багаторічним керівником охорони якогось молодого політика Артура Герасимова.

Саме завдяки високопоставленим друзям він продовжував працювати і в Запорізькій, і в Донецькій областях. У 2015 році структура Альоші освоїла 14 млн. в Артемівську.  

Додатково, зв'язки тягнуться в АП, до високопоставлених товаришів, які мають родичів в Запоріжжі і зацікавлені в просуванні своїх на найближчих виборах на посаду міського голови Запоріжжя, які найближчим часом будуть призначені.

І як форма взаємовигідного співробітництва, Альоші віддана Луганська область для розставляння своїх людей на посади замість місцевих. Схема повністю ідентична Запоріжжю і Мелітополю.

Так почалися перші розстановки товаришів із Запоріжжя на посаду керівника промдепартаменту, екологічного департаменту, департаменту ЖКГ, юридичного, аудиту та ін., заступники голови-бютівця також на підході. Крім першого зама, адже це планова розстановка, яка була зроблена раніше? Повинні бути всі Альошині. Три перші, і думаю не останні, чернівчани так само претендують на свої посади", - розповів Шведов.

Він також додав, що керівником Служби автомобільних доріг України в Луганській області також призначений чиновник із "клану" Януковича.

"Окремо слід зупинитися на Службі автомобільних доріг України. Керівником Служби автомобільних доріг України в Луганській області призначений Балера Володимир Васильович.

Не офіційним куратором Служби автомобільних доріг України (САДУ) і Облавтодор є колишній начальник Служби автомобільних доріг України в Харківській області Микуленко Костянтин Васильович, який належить до групи Демішкана, колишній нардеп і керівник САДУ при Януковичі. Який на другий день після призначення Балера В.В. начальником Служби автомобільних доріг України в Луганській області, об'їжджав всі філії ДП "Луганський облавтодор". А тепер обіймає посаду заступника. Знову клан Партії регіонів", - розповів лисичанський депутат.

"У той час коли йде війна, колишні представники Партії регіонів, тимчасово перефарбувавшись, продовжують вибудовувати свої схеми і розставляти своїх людей на посади різного рівня. Це і контроль фінансових потоків, і адмінресурс, і контроль ідеологічної складової. До слова, Запорізька область і до сьогоднішнього дня відрізняється відносно великою проросійською налаштованістю. Напевно, це і є те завдання, яке так добре виконав Альоша в Запорізькій області", - додав Шведов. 

Друг Туки: Луганською ОВЦА керує "смотрящий" Саші Януковича - фото 1

Друг Туки: Луганською ОВЦА керує "смотрящий" Саші Януковича - фото 2

Господин Президент SOS или Бандитская Малина в Луганской области.Все чаще в Луганской области на различных должностях ...

Опубліковано Віталієм Шведовим 29 лютого 2016 р.