До жовтня Київ проведе децентралізацію, яка влаштує і Донбас - Гройсман

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман прогнозує проведення конституційної реформи України до жовтня 2015 року
Depo.Влада
17 лютого 2015 14:25
ФОТО: depo.ua
До жовтня Київ проведе децентралізацію, яка влаштує і Донбас - Гройсман
До жовтня Київ проведе децентралізацію, яка влаштує і Донбас - Гройсман

Про це він заявив під час зустрічі з доповідачем Парламентської Асамблеї Ради Європи Крістіною Зеленковою, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу парламенту.

«Місцеві вибори на всій території держави, в тому числі на Донбасі, повинні пройти на підставі конституційної реформи, яка повинна бути завершена до жовтня цього року, з внесенням відповідних змін до частини децентралізації законодавства», - сказав він.

Гройсман зазначив, що дата проведення виборів залежатиме від того, як буде відбуватися процес впровадження Мінських домовленостей від 12 лютого.

«Модель децентралізації, яку ми пропонуємо, влаштує всі регіони України, в тому числі, Донецьку та Луганську області», - сказав він.

Нагадаємо, 11 лютого президент України Петро Порошенко запропонував голові Верховної Ради Володимиру Гройсману очолити конституційну комісію.

Як повідомляв depo.ua, в грудні президент України Петро Порошенко заявив, що конституційні зміни в частині децентралізації влади в Україні можуть бути прийняті уже в 2015 році. Він додав, що після внесення поправок до Конституції в 2015 році необхідно проводити місцеві вибори.