Порошенко готовий закріпити децентралізацію в Конституції вже в 2015 році

Конституційні зміни в частині децентралізації влади в Україні можуть бути прийняті уже в 2015 році
Depo.Влада
17 грудня 2014 12:41
ФОТО: depo.ua
Порошенко готовий закріпити децентралізацію в Конституції вже в 2015 році
Порошенко готовий закріпити децентралізацію в Конституції вже в 2015 році

Таку думку висловив президент України Петро Порошенко в інтерв'ю польському виданню Gazeta Wyborcza напередодні державного візиту до Польщі, повідомляє inforesist.org з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«У наступному році. Я не виключаю, що буде запропоновано провести зустріч, якщо парламент погодиться, Конституційної асамблеї. У цій роботі будуть брати участь експерти та науковці, цей процес буде супроводжуватися широкою громадською дискусією», - сказав Порошенко.

Він додав, що після внесення поправок до Конституції в 2015 році необхідно проводити місцеві вибори.

Відповідаючи на запитання щодо ролі олігархів, президент сказав: «Я гарантую, що олігархи не матимуть впливу на українську владу, я зроблю все для цього».

За словами Порошенка, якщо український великий бізнес буде слідувати закону, він буде користуватися привабливим інвестиційним кліматом.

«Проте, якщо хтось намагається втручатися в політику, використовуючи прихід до влади, щоб збагатити себе, буде продемонстрована рішучість, бо це називається корупцією», - підкреслив він.

Глава української держави зазначив, що досвід Польщі у цій сфері може бути корисним Україні, оскільки ця країна є прикладом проведення реформ у сфері децентралізації.