Для українців головною подією року став Євромайдан

Жителі України вважають Революцію гідності і війну з Російською Федерацією головними політичними подіями року
Depo.Влада
29 грудня 2014 19:16
ФОТО: depo.ua
Для українців головною подією року став Євромайдан
Для українців головною подією року став Євромайдан


Такі дані соціологічного опитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Центром імені Разумкова з 19 по 24 грудня нинішнього року, повідомив директор соціологічної служби Центру імені Разумкова Андрій Биченко, передають «Подробности».

40,8% опитаних назвали головною подією року Майдан і Революцію гідності, а 30% респондентів 2014 рік найбільше запам'ятається війною з Росією. Тільки 5,2% назвали подією року вибори президента, 4,6% - анексію Криму, 3,1% - проведення антитерористичної операції на сході України.

Вибори до Верховної Ради стали важливою подією року, що минає, всього лише для 1,7% українців, а падіння режиму екс-президента Віктора Януковича найбільше запам'яталося 1,5% респондентів.

Ще 5% не змогли відповісти на дане питання, а 0,7% респондентів не змогли пригадати, що ж було для них найважливішою подією в 2014 році.

Биченко підкреслив, що українці в основному не вважають події на сході країни «громадянською війною».

Як повідомляв depo.ua, українці вважають політиком - разчаруванням року  экс-президента-втікача  Віктора Януковича, а політиком року - чинного президента Петра Порошенка.