Для українців головною подією року став Євромайдан

Жителі України вважають Революцію гідності і війну з Російською Федерацією головними політичними подіями року
Для українців головною подією року став Євромайдан
Для українців головною подією року став Євромайдан


Такі дані соціологічного опитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Центром імені Разумкова з 19 по 24 грудня нинішнього року, повідомив директор соціологічної служби Центру імені Разумкова Андрій Биченко, передають «Подробности».

40,8% опитаних назвали головною подією року Майдан і Революцію гідності, а 30% респондентів 2014 рік найбільше запам'ятається війною з Росією. Тільки 5,2% назвали подією року вибори президента, 4,6% - анексію Криму, 3,1% - проведення антитерористичної операції на сході України.

Вибори до Верховної Ради стали важливою подією року, що минає, всього лише для 1,7% українців, а падіння режиму екс-президента Віктора Януковича найбільше запам'яталося 1,5% респондентів.

Ще 5% не змогли відповісти на дане питання, а 0,7% респондентів не змогли пригадати, що ж було для них найважливішою подією в 2014 році.

Биченко підкреслив, що українці в основному не вважають події на сході країни «громадянською війною».

Як повідомляв depo.ua, українці вважають політиком - разчаруванням року  экс-президента-втікача  Віктора Януковича, а політиком року - чинного президента Петра Порошенка.