ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Директор ДБР намагається "протягнути" в бюро потрібних людей, – ЗМІ

Директор Державного бюро розслідувань (ДБР) Роман Труба заблокував призначення керівників департаментів ДБР, чиї кандидатури ухвалила конкурсна комісія бюро

Depo.Влада
20 липня 2018 19:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє інтернет-видання "Обозреватель", передає Depo.ua.

Він заявив, що після завершення конкурсу ДБР має перевірити кожного переможця - відмінний інструмент для відсіювання незручних кандидатів.

"Ми стежили за конкурсним відбором, але не мали повноважень втручатися, перевіряти інформацію. Ця можливість була в зовнішній комісії під час співбесід", - додав директор ДБР.

Видання допускає, що це рішення Труби викликано бажанням будь-якою ціною домогтися призначення на керівні посади в ДБР своїх людей - замість тих, хто пройшов прозорий відбір та не заплямований якимись скандалами.

Як приклад можна навести те, зазначають у повідомленні, що відібрані комісією люди дійсно гідні займати свої посади в ДБР.

"Руслан Марчук - заступник начальника Департаменту - начальник управління оперативних розробок Департаменту захисту Національної економіки поліції. Будь-яка компрометуюча інформація на нього, принаймні у відкритих джерелах, відсутня. Проте в травні цього року в Луцьку на хабарі співробітники відділу протидії хабарництву департаменту, який очолює Марчук, викрили одного із заступників мера обласного центру та голови одного з суден. У березні на хабарі у 105 тис. грн вони ж впіймали голову Залізничної РДА Львова. У тому ж місяці поліцейські затримали двох посадових осіб "Укрзалізниці" на дачі хабара в 85 тис", - пише "Обозреватель".

Ще один приклад, який наводить видання - Євген Шевцов, який буде займатися організацією досудових розслідувань в ДБР.

"Зараз він є заступником начальника управління - начальником відділу Головного слідчого управління Національної поліції. Тобто безпосередньо займеться розслідуванням. Нерухомість в Києві придбано задовго до приходу на нинішню посаду, нею володіє дружина Шевцова. На неї ж зареєстрована іномарка 2016 року випуску. Дружина Шевцова - одна з найуспішніших жінок-бізнесменів України. У скандалах вони не помічені", - йдеться у повідомленні.

Виходячи з цього видання приходить до висновку, що, враховуючи прозорість конкурсу і гідний послужний список відібраних кандидатів, нарікання активістів та директора бюро виглядають не просто безпідставними, а ще й украй підозрілими.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада