Діями Генштабу на Дебальцевському плацдармі займеться Рада

Дії Генштабу на Дебальцевському плацдармі в понеділок розглянуть на закритому засіданні парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони
Depo.Влада
19 лютого 2015 18:08
ФОТО: depo.ua
Діями Генштабу на Дебальцевському плацдармі займеться Рада
Діями Генштабу на Дебальцевському плацдармі займеться Рада

Про це в ефірі «Радіо Свобода» повідомив голова комітету, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Пашинський, передає depo.ua.

«Враховуючи склад нашого комітету, там більша половина військові, які мають стосунок до всіх бойових дій, я гадаю, що ми приймемо якісь рішення, про які публічно повідомимо. Рішення будуть чіткі і жорсткі. Люди повинні чітко нести те навантаження. Якщо вони не можуть його нести, треба шукати інших людей», - сказав Пашинський.

При цьому він підкреслив, що відступ з Дебальцевого не є ганьбою, військові частини вийшли організовано, зберігши боєздатність. За його словами, проводити паралелі з «Іловайським котлом» недоречно.

«В Іловайську деякі частини покидали зброю і втекли, ми їх ловили за 200 кілометрів від фронту. У Дебальцевому жодна частина не відступила без наказу», - зазначив депутат.

Нагадаємо, сьогодні прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України повідомила, що під час боїв на Дебальцевському плацдармі в полон потрапило понад 90 військовослужбовців Збройних Сил України, місцеперебування ще 82 бійців поки що невідомо.

За даними Генштабу, під час виведення загинули 13 військовослужбовців, 157 були поранені.

До вечора 18 лютого, за наказом президента України Петра Порошенка, Дебальцевський плацдарм покинули 2475 українських військовослужбовців.