Депутат Тимошенко бідкається чоловіку на електронні декларації

Після ухвалення закону про електронне декларування, народні депутати кинулися подавати декларації за старим зразком, щоб не потрапити під дію нового закону
Depo.Влада
15 березня 2016 16:31
ФОТО: depo.ua

Журналісти зняли листування народного депутата від фракції "Батьківщина" Олени Шкрум відразу ж після ухвалення закону, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українські Новини"

Для листування зі своїм чоловіком - Дмитром Наталуха - депутат навіть сіла не на своє робоче місце, а на місце своєї колеги по фракції Олександри Кужель.

Депутат Тимошенко бідкається чоловіку на елекстронні декларації - фото 1

"Дім, я зобов'язана до четверга подати декларацію. Якщо я її не подам, - ​​я зобов'язана буду подавати нову, на 40 сторінок. Де будуть питання і про твоїх батьків. Без тебе я її подати не можу, оскільки це порушення закону. У чому у тебе проблема? ", - пише своєму чоловікові депутат.

Депутат Тимошенко бідкається чоловіку на елекстронні декларації - фото 2

Цікаво, що буквально за кілька хвилин до цього сама ж Олена Шкрум проголосувала за прийняття закону №3755 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей надання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру в 2016 році". Про що свідчать дані системи "Рада".

Депутат Тимошенко бідкається чоловіку на елекстронні декларації - фото 3

Чоловіком народного депутата Олени Шкрум є глава Комінтернівської РДА Одеської області 30-річний Дмитро Наталуха, призначений на цю посаду в серпні 2015 року.

Нагадаємо, що сьогодні Рада прийняла в запропонованому Президентом варіанті законопроект №3755 про електронне декларування. Закон, зокрема, передбачає, що кримінальна відповідальність за подачу чиновниками недостовірних даних в деклараціях про доходи настає в разі, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 розмірів мінімальної зарплати (в даний момент посилання - 1 378 гривень), тобто 344 450 гривень.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада