Екс-заступник Коломойського просить Порошенка та Шокіна не випускати хабарників

Колишній заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан оприлюднив звернення до президента України Петра Порошенка, генпрокурора Віктора Шокіна та голови Дніпропетровської ОДА Валентина Різніченка щодо звільнення осіб, підозрюваних у корупції та шахрайстві
Depo.Влада
17 квітня 2015 15:24
ФОТО: depo.ua

Відповідне звернення він виклав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Наводимо оригінал звернення:

"Шановний Петре Олексійовичу, керівники правоохоронних органів та Дніпропетровщини!

Дозвольте звернути вашу увагу на рішення Апеляційного суду Дніпропетровської області, який за останні дні почав системно випускати на свободу раніше затриманих осіб, підозрюваних у корупції та шахрайстві.

Це знущання над правосуддям відбувається на тлі триваючого демонстративного ігнорування тих, хто організовував корупційні схеми, кришував злочинність і переслідував активістів Революції Гідності.

Фактичну амністію виконавців, разом з відмовою від розслідування злочинів їх керівників, уже навіть не можна назвати "відкатом" до практики кругової поруки у владі часів Януковича.

Це - повноцінний реванш гнилої корупційної системи, що дозволяє відкуповуватися брудними грошима від будь-яких злочинів. Це - зрада пам'яті дніпропетровців, які загинули на Майдані і фронті війни з терористами і окупантами за право всіх дітей України жити у вільній країні кращим життям. Це - підрив залишків довіри суспільства до держави, і надій людей на можливість очищення і оновлення влади.

ЦЕ - ГАНЬБА!

Сподіваюся, що ви приймете негайні заходи хоча б за наведеними нижче фактами.

15 квітня 2015 Апеляційним судом Дніпропетровської області було знято санкції з наступних осіб:

Співучасники організації побиття дніпропетровського Євромайдан 16 січня 2014, члени угруповання місцевих "регіоналів" під загальним керівництвом Олександра Вілкула:

1. На той момент заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ростислав Ботвінов - відпущений з-під варти без застави.

2. На той момент заступник голови Дніпропетровської обласної ради Віктор Науменко - відпущений з-під варти без застави.

Корупціонери з угрупування Вілкула:

3. Колишній директор КП "Дніпроміськелектротранс" Андрій Камінський. Підприємство було залучено в корупційну схему Вілкула-Романенка. Сума заподіяного збитку бюджету Дніпропетровська - 100 млн грн. Відпущений без застави за рішенням Апеляційного суду.

4. Колишній директор ДП "Днепрмашобогащеніе" Оксана Акименко. Підприємство було залучено в корупційну схему Вілкула-Романенко. Сума заподіяного збитку - 74, 3 млн грн. Відпущена без застави за рішенням Апеляційного суду.

Шахраї:
5. Організатор конвертаційного центру Роман Гостєв і два його спільника. Суд першої інстанції визначив суму застави у розмірі 5 млн грн кожному. Застава внесений не був. Через два місяці утримання під вартою підозрюваних випущені Апеляційним судом на свободу без застави.

6. Організатор нелегального виробництва горілки в місті Кривий Ріг Олександр Володін. Суд першої інстанції визначив суму застави у розмірі 2,9 млн.грн. Через дві тижні Апеляційний суд випустив підозрюваного під домашній арешт без застави.