Денісова попросить "Червоний хрест" відвідати українських політв'язнів на Росії

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до керівника регіональної делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста на Росії, в Білорусі і Молдові Магне Барту з проханням відвідати українських політв'язнів

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

Так, Денісова повідомила, що від учора намагається зустрітися з Бартом, але його помічники заявляють, що в нього "дуже щільний графік і він не може зустрітися", тому вона звернулася до нього з листом.

"Я направила до них офіційний лист із проханням відвідати Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Володимира Балуха, Станіслава Клиха та Олександра Шумкова. Я попросила його здійснити візити у пенітенціарні заклади, де вони відбувають покарання, аби перевірити стан їхнього здоров'я, а також сприяти організації моїх візитів до згаданих громадян України", - написала вона.

Нагадаємо, раніше Уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денісова заявила, що попередні домовленості з російською колегою щодо відвідування ув'язнених на території Росії та України, знову зірвані російською стороною.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #на Росії