День національної зради нарешті настав

Ось і наступило 5 липня - день яким нас так лякав Анатолій Гриценко, радикали, представники Самопомочі та ряд екзальтованих чи проплачених експертів
Depo.Влада
5 липня 2016 09:15
ФОТО: depo.ua
День національної зради нарешті настав
День національної зради нарешті настав

Сьогодні, як повідомляв нам ще місяць тому Гриценко, Рада мала голосувати за закон про вибори на Донбасі і зміни до Конституції.

Цілий місяць ці люди розкачували ситуацію і говорили про зраду.

Єдине, що я хотів би сьогодні, так це те, щоб Гриценко і Ко вибачилися за брехню. Але вони цього не зроблять, бо зрадофіли по своїй натурі - труси і не бійці.

Ще я дуже хочу, щоб ми спробували зафіксувати в пам'яті цей день і коли наступного разу нам говоритимуть про план Мореля, про план Медведчука-2, про закон про вибори на Донбасі ми включали голову і просто пробували думати. Зрадофіл живе за правилом акторів поганеньких театрів. А правило це звучить так: "Публіка - дура".

І ще одне. Зрадофіли почнуть сьогодні кричати, що саме завдяки їм сьогодні не приймається закон про вибори на Донбасі. Всі знають, що це абсолютна брехня. Але багато хто говоритиме: "А може й справді Порошенко злякався цих зрадофілів?". Я б дуже хотів, щоб всі ми не спрощували життя. Нелюбов до Порошенка не може бути виправданням для зрадофілів і їхньої підривної діяльності проти всіх нас.

Зрадофіл хоче, щоб ми весь час чогось боялися. Зрадофіл нагнітає страх, бо страх - це його єдина зброя. Трус відчуває себе комфортно лише тоді, коли навколо нього всі чогось бояться.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада