Данилюк поскаржився, що збіднів через працю на Україну

Новий Міністр фінансів Олександр Данилюк поскаржився, що його фінансове становище погіршилося з того часу, як почав працювати на державній службі в Україні
Depo.Влада
15 квітня 2016 11:17
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив під час години запитань до уряду у Верховній Раді у відповідь на закид лідера Радикальної партії Олега Ляшка про начебто "офшорні компанії" Данилюка в Лондоні, передає depo.ua.

"Це не є офшори. Я ненавиджу корупцію всіма своїми фібрами душі. Я проти цього. І багато в цьому залі розуміли і знають, що я брав активну участь в розробці антикорупційного законодавства і розробці електронного декларування. В мене немає офшорів. Я за кордоном працював у бізнесі, але з 2010 року, коли приїхав сюди, не займався підприємницькою діяльністю. Це серйозно позначилося на моєму фінансовому становищі", - зазначив Данилюк.

Нагадаємо, що Олександр Данилюк з 2010 року  до 2014 рік очолював Координаційний центр з впровадження економічних реформ під патронатом Адміністрації Президента Віктор Януковича. До нового призначення Данилюк був заступником голови АП у Петра Порошенка. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада