ЦВК не виключає зростання виборчого бюджету через рекордну кількість кандидатів

На президентських виборах 31 березня через рекордну кількість кандидатів кількість членів окружних та дільничних виборчих комісій може сягнути понад 1 млн 311 тисяч осіб.

Про це заявила голова ЦВК Тетяна Сліпачук, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Якщо ми чисто арифметично порахуємо, що кожен із кандидатів скористається своїм правом мати свого представника у виборчих комісіях, то ми отримаємо загальну кількість членів комісій приблизно 1 млн 311 тисяч", - сказала вона.

Водночас Сліпачук підкреслила, що ЦВК формувала кошторис на вибори Президента з приблизного розрахунку 25 кандидатів на посаду голови держави. У цьому зв'язку вона розповіла, що комісія наразі опрацьовує свій виборчий бюджет, та не виключила, що ЦВК може звернутися до Кабміну для його коригування.

Разом з тим голова ЦВК підкреслила, що остаточна сума коштів, необхідна для забезпечення роботи виборчкомів, стане відомою лише після того, як всі кандидати нададуть подання на своїх представників у виборчих комісіях.

Нагадаємо, 8 лютого Центральна виборча комісія зареєструвала рекордну для України кількість кандидатів у президенти – 44 людини – і завершила реєстрацію.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон №9524 про заборону громадянам Росії бути спостерігачами на виборах в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна