Чубаров: Путін планує "зачистку" Криму до стандартів "русского міра"

Окупованому Криму загрожує повна "зачистка" території до стандартів "русского міра"
Depo.Влада
28 липня 2016 16:55
ФОТО: depo.ua

Таку думку на своїй сторінці у "Фейсбуці" обґрунтував глава Меджлісу кримськотатарського народу народний депутат фракції БПП Рефат Чубаров, коментуючи рішення окупаційної влади про ліквідацію так званого Кримського Федерального округу передає depo.ua.

"Віднесення "Республіки Крим та міста Севастополя" до складу Південного Федерального округу свідчить про те, що вище політичне керівництво Росії, підготувало окупованому Криму долю інших, власне російських, територій, які виступають в як об'єкти для насадження єдиної уніфікованої державної політики", – написав він.

За словами Чубарова, при реалізації цієї стратегії "етнічне або історичне розмаїття, культурні чи мовні особливості слугуватимуть прикриттям лише до моменту повної зачистки цієї території до стандартів "русского мира".

"А вже які стандарти "русского мира" і де завершуються його межі в уяві Путіна, вже ні у кого немає ілюзій... Росію чекають смутні часи", – вважає голова Меджлісу.

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін включив так званий "Кримський федеральний округ" до складу Південного федерального округу, в якому вже є Республіка Адигея, Республіка Калмикія, Краснодарський край, Астраханська область, Волгоградська область, Ростовська область. Центром федерального округу залишається Ростов-на-Дону.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада