Чубаров: Путін може забратися з Криму після жорстких переговорів

Президент Російської Федерації Володимир Путін готується до дуже жорстких переговорив щодо Криму, в результаті яких Росія може навіть залишити півострів
Depo.Влада
5 червня 2015 23:57
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров, передає depo.ua з посиланням на його інтерв'ю "Апострофу".

"Абсолютно впевнений в тому, що і Путін і його найближче оточення готуються до найжорстокіших переговорів по Криму, вони не виключають можливість свого відходу з півострова, але так, щоб це не виглядало для них поразкою. Вони будуть намагатися зберегти обличчя", - вважає Чубаров.

Він додав, що зараз росіяни насичують Крим сучасною зброєю ще й для глобальних міжнародних відносин.

"Вони цією зброєю будуть загрожувати практично всій південній частині НАТО: Туреччині, Румунії, Болгарії. Я не експерт у сфері озброєнь, але якщо спиратися на ті характеристики, які дають військові експерти, то Росія сьогодні своєю зброєю являє реальну загрозу перерахованим країнам, які тепер змушені посилювати свою обороноздатність", - сказав Чубаров.

Нагадаємо, що Росія анексувала Криму у березні 2014 року, провівши там під дулами автоматів псевдореферендум з цього питання.