Як Савченко зіпсувала Ярошу початок "війни" з Білецьким

Головний екс-"правосек" країни Дмитро Ярош, схоже, вирішив поборотися за радикально-праву нішу з "Азовом". От тільки повернення Савченко зіпсувало його дебют
Depo.Влада
25 травня 2016 16:00
ФОТО: depo.ua
Як Савченко зіпсувала Ярошу початок "війни" з Білецьким
Як Савченко зіпсувала Ярошу початок "війни" з Білецьким

Після тривалого забуття у інформаційному просторі знову вигулькнув Дмитро Ярош. Після виходу з "Правого сектору" і заяви про створення Національного руху "Дія" він досить довго мовчав. І тепер несподівано з’явився в Харкові. Чому саме там? Вочевидь, це напряму пов’язано з тим, що центр Слобожанщини – це вотчина іншого радикально правого політика, нардепа і командира полку "Азов" Андрія Білецького, який, на відміну від Яроша, нещодавно розгорнув бурхливу діяльність.

Варто зазначити, що для Білецького Харків це не лише стартовий майданчик, де він створював організацію "Патріот України", але й за чутками, місто, де він тримає чималенькі бізнес-активи. Поговорюють, що не без участі у цьому чинного мера Харкова Геннадія Кернеса.

Як би там не було, але яскрава і масштабна акція "Азова" під стінами Верховної Ради не могла не налякати Яроша, якого де-факто Білецький позбавляє ніші. Тому Ярош і вирішив якось відреагувати на це, не знайшовши нічого кращого, окрім як влаштувати прес-конференцію в Харкові, анонсувавши всеукраїнський з’їзд свого руху. "Ми думали, що встигнемо провести великий всеукраїнський збір руху десь до кінця травня. Ми не встигаємо фізично. 11 червня буде проведена перша конференція в Дніпрі, друга буде в серпні проведена у Львові. З'їзд руху ми проведемо у вересні в Києві", - сказав Ярош.

От тільки ефект від сьогоднішньої прес-конференції виявився для Яроша вочевидь дуже далеким від очікування. Справа навіть не в тім, що у порівнянні з тим же Білецьким Ярош веде себе занадто лінійно та нецікаво. Сьогоднішня поява Яроша співпала з обміном Надії Савченко, що помножило піарні зусилля екс-правосека на нуль. На тлі Савченко усі тілорухи Яроша всі одразу ж забудуть.

До того ж, останнім часом жодних акцій "ярошівцями" зроблено не було. А чергові прогнози про те, що "я не пророк, щоб однозначно говорити про терміни, але в тому, що Крим повернеться до складу України, я не маю жодного сумніву", вже давно всім набридли. Частина суспільства, на яку мав би спиратися Ярош, хочуть від нього конкретики, а чують лише чергові банальності…

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада