Чому Тимошенко не помітила, як Путіна тягнуть до Гааги

Попри надзвичайну важливість учорашньої доповіді нідерландських слідчих по збитому "Боїнгу", частина українського політикуму мов води в рота понабирала
Depo.Влада
29 вересня 2016 14:00
ФОТО: depo.ua
Фото: ИТАР-ТАСС
Фото: ИТАР-ТАСС

Після більш ніж дворічних слідчих дій щодо трагедії зі збитим на Донбасі малазійським літаком світ нарешті пошув результати розслідування: лайнер, у якому знаходилося 298 людей, був збитий ракетою, доставленого з Росії зенітно-ракетного комплексу "Бук".

В Україні активно відреагували на висновки нідерландських детективів. І влада, і опозиція. І, як ведеться, не обійшлося без популістичних заяв. Приміром, "радикал" Олег Ляшко, окрім запровадження нових і посилення попередніх санкцій проти РФ, наголосив на необхідності створення міжнародного трибуналу проти організаторів і виконавців злочину, а також виключення Росії з Ради безпеки ООН та інших міжнародних організацій. Зрозуміло, що пропозиції Ляшка не можуть не викликати підтримку. Але варто розуміти, що його ініціативи навряд чи колись будуть виконані.

Проте є й ті політсили, які взагалі проігнорували дану тему. І якщо з "Опозиційним блоком" все зрозуміло – "п’ята колона" Росії свого хазяїна не вкусить, то "Батьківщина" неприємно здивувала. Через повне ігнорування даної теми на офіційному сайті партії все ж таки пробилася заява нардепа-"тимошенківця" Ігоря Луценка. Втім, цю тему він використав для критики Банкової. "Нехай нам наша влада іще раз пояснить, з ким ведуть офіційні переговори її офіційні представники у Мінську – з тими самими убивцями і терористами, що збили той самий Боїнг?", - написав він у соцмережах. Луценку.

Cхоже, абсолютно неважливо, що ця теза відверто притягнута за вуха, оскільки переговори у Мінську - фактично єдиний майданчик, який дає змогу, зокрема, проводити обмін полоненими. Інакше контактів взагалі не залишиться. А ще цікаво, що про Путіна і його відповідальність в трагедії представник "Батьківщини" не написав ані слова.

Отже, замість того, щоб максимально використати заяву нідерландських слідчих, наш політикум або взагалі відмовчався, або примудрився використати це проти української влади.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Більше новин політики читайте на Depo.Влада