Чому не варто захоплюватися "ж..ою" Ганапольського

Я не поділяю захоплень з приводу того, як хоробро "Матвій Ганапольський відбрив ватника в прямому ефірі українського радіо"
Depo.Влада
29 жовтня 2015 12:29
ФОТО: depo.ua
Чому не варто захоплюватися "ж..ою" Ганапольського
Чому не варто захоплюватися "ж..ою" Ганапольського

Від слова зовсім. Причому не тому, що Ганапольський повівся як справжнє хамло, хоча міг від цього утриматися, залишаючись не менш їдким і саркастичним. І навіть не тому, що відмахуючись від ватників, ми не викреслюємо їх з життя. Вони залишаються поруч - і продовжують шкодити хоча б у силу оман і обмежених розумових здібностей. А ватнічок, до слова, може тепер з гордістю говорити, що постраждав за правду і переконання. Дуже до речі до доповіді Freedom House про погіршення ситуації в сфері свободи слова.

Причина інша. Я, звичайно, допускаю можливість емоційного вибуху у відповідь на ідіотизм того, хто дзвонив. Але людина з багаторічним досвідом публічності, якою Ганапольський, безумовно, є, грає завжди. Не знаю про його плани і реальні обставини його нинішнього життя, але почитайте "ватяні" і роспатріотські форуми: тепер у нього є всі підстави стати політемігрантом з мінімальними шансами на відмову. Сумніваюся, що він захоче присвятити себе протестному руху, хоча тут йому балів теж додалося б.

У той же час, крім його особистісного фактора, мені не дає спокою ще один момент. Українське радіо? Ви серйозно? Бренд "Вести" не може бути українським за визначенням, де б і що б під його вивіскою не виготовляли. Чи ви забули прізвище Гужва? А тому я допускаю і такий сценарій: Ганапольського - з його згоди або без - використовували для виправлення репутації саме бренду "Вести". І неважливо, чи є цей дзвінок справжнім - тобто, якийсь путінолюб Олександр з Дніпропетровська дійсно дзвонив в студію, або ж це все, від і до, спектакль, а "Олександр" сидів поруч зі звукорежисером, наприклад.

Як би там не було, радіючи, пам'ятайте: всі ви стали об'єктом маніпуляції. І, за великим рахунком, неважливо, випадкової чи зловмисної.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада