Чому Коломойський обурюється, що Саакашвілі сам собі платить зарплату

Скандал навколо американської зарплати Михайла Саакашвілі вкотре засвідчив любов Ігоря Коломойського до дрібного тролінгу
Depo.Влада
25 червня 2015 16:00
ФОТО: depo.ua
Чому Коломойський обурюється, що Саакашвілі сам собі платить зарплату
Чому Коломойський обурюється, що Саакашвілі сам собі платить зарплату

Одеський губернатор Михайло Саакашвілі не дає забути про свою персону майже щодня створюючи інформприводи. Правда, в цьому йому активно допомагають й недоброзичливці з команди Ігоря Коломойського. Бажання Ігоря Валерійовича потролити Саакашвілі вдається цілком природним, адже саме екс-президент Грузії витіснив з Одеси давнього партнера Коломойського Ігоря Палицю. Останнім приводом прискіпатися до чинного губернатора стала його американська зарплата, про що на власній сторінці у "Фейсбуці" повідав редактор програми "Секретні матеріали" на каналі "1+1" Олександр Дубинський, порівнявши Саакашвілі з Віктором Януковичем. Мовляв, Янукович для легалізації власних доходів випускав книжки, а Саакашвілі створив цілий інститут, в якому "намалював собі зарплату в $200 тис. Щоб пояснити за чий рахунок живе".

Власне, привід для порівняння з Януковичем дав сам Саакашвіллі, оприлюднивши таку собі довідку з попереднього місця роботи, де вказано, що він отримує зарплатню в $200 тис. на рік в "Новому міжнародному інституті лідерства", де працює з травня 2015 року. При цьому Саакашвілі додав: "Я та мої друзі приходимо на держслужбу не за грошима, і взагалі, служба суспільству завжди важливіша за гроші".

Але, найбільше з чого обурюється Дубинський це те, що Саакашвілі платить зарплату "сам собі". Мовляв, інститут створено колишніми членами уряду Грузії, зокрема президентом інституту є екс-підлеглий Саакашвілі Темур Якобашвілі - колишній міністр з реінтеграції. Тепер на каналі Коломойського чекають Саакашвілі в гості, щоб той пояснив публічно, як так виходить, що він сам собі платить зарплату.

На справді ж підлеглим Коломойського не варто було б обурюватися доходами Саакашвілі, бо зовсім нещодавно сам Ігор Валерійович працював дніпропетровським губернатором, а його протеже Палиця одеським. Навряд чи хтось вірить, що і перший і другий прожили рік виключно на губернаторські зарплати, а отже, маючі певний "маленький бізнес", так само як і Саакашвілі самі утримували себе.

Українців в усій цій історії має хвилювати, за великим рахунком, лише один момент - чи не бере Саакашвілі свої $200 тис. на рік з кишень простих українців, тобто з державного бюджету. Як би там не було, саакашвілівський "Інститут лідерства" може перетинатися з американським бюджетом, але аж ніяк не з українським. До багатьох наших бізнесменів претензій щодо оборудок з бюджетними коштами значно більше, ніж до Саакашвілі.

Depo.ua вже писав, що Ігор Коломойський, в активі якого є справді великі досягнення, втративши посаду губернатора перетворюється на дрібного троля, що не особливо личить людині такого масштабу.