Чалий: Крим - чорна діра для Росії

Глава російських Законодавчих зборів Севастополя Олексій Чалий вважає, що зараз для Росії Крим як "собєс" або "чорна діра, в яку сиплються гроші"
Depo.Влада
30 червня 2015 15:12
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в інтерв'ю, розміщеному на сайті Законодавчих зборів Севастополя 30 червня, повідомляє depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

"Це ж реально так: коли 75% заливається федеральними грошима, як це ще назвати - "собєс" є "собєс"! Для Росії Крим - це певна чорна діра, в яку сиплються гроші, і поки що треба слідувати цій політиці. Повторюю, це мої відчуття. Ви ж бачили: нещодавно федеральну цільову програму (ФЦП) збільшили в черговий раз на 30 млрд рублів... Але тут же не діти живуть", - зазначає Чалий.

На його думку, "в такій позиції довго перебувати непристойно" і необхідно шукати шлях виходу з неї.

"За моїми відчуттями, ніякого реального плану на цей рахунок поки не існує, і це неправильно", - сказав він.

Раніше глава російських Законодавчих зборів Севастополя Олексій Чалий заявив про готовність піти у відставку, якщо до літа ситуація в місті не зміниться на краще. Він закликав також піти у відставку губернатора Севастополя Сергія Меняйла.

Навесні в Севастополі почастішали антиурядові мітинги. Зокрема, люди протестують проти відсутності ремонту доріг, висувають претензії до уряду міста щодо невиконання взятих на себе зобов'язань з благоустрою Севастополя.