Бухгалтер "чорної каси" регіоналів утік з України, - ЗМІ

Інформацію про виплати в документи "чорної бухгалтерії" Партії регіонів вносив Євген Калюжний – брат екс-депутата Верховної Ради, регіонала Віталія Калюжного
Depo.Влада
12 листопада 2016 14:55
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в статті журналістки Zn.ua, яка посилається на інформацію від декількох "донорів" "чорної каси" Партії регіонів, передає Depo.ua.

"Відразу кілька "донорів" партійної каси ПР підтвердили Zn.ua, що інформацію про виплати вносив в ч/б (чорну бухгалтерію - ред.) Євген Калюжний, брат колишнього депутата Віталія Калюжного. Але на сьогодні громадянин без депутатської недоторканності, який власноруч заповнював принаймні частину документів "чорної бухгалтерії", виїхав за межі країни", - пише автор статті.

При цьому Денисова зазначає, що у відповідях на інформаційні запити про долю Євгена Калюжного НАБУ і САП визнали, що досі не оголосили йому про підозру за жодним із кримінальних проваджень.

"Редакція відправила в НАБУ і САП запити про долю Калюжного, його ймовірні допити та відповідальності силовиків за те, що зазначений громадянин втік з України, і дуже здивувалися, отримавши відповіді. Обидва антикорупційних органи майже "під копірку" вирішили роз'яснити журналістам закон "Про доступ до публічної інформації" та інші положення законодавства, згідно з якими відповідей на зазначені питання вони надати не можуть. Єдине, що вдалося витягнути з цих документів, - інформацію про те, що Калюжному досі не оголосили про підозру за жодним із кримінальних проваджень", - зазначає журналістка.

Нагадаємо, що 28 травня колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати "Партією регіонів" готівкових коштів (2 млрд грн) низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

Наприкінці вересня Артем Ситник заявляв, що перші звинувачення у справі можуть бути передані до суду у жовтні, однак досі цього не зроблено.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада