Бочковський розповів, як Аваков його підставив

Екс-начальник Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський розповів, що справу проти нього сфабрикував глава МВС Арсен Аваков, а банківські картки йому підкинули
Depo.Влада
14 грудня 2015 14:54
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час спілкування з журналістами після засідання Шевченківського райсуду Києва, передає depo.ua.

"Епізод за яким вдягали кайданки зараз кажуть, що немають інформації по Кіпру, але у справі є інформація і ці картки неактивовані і на них коштів не може бути взагалі- це все сфабриковано. Все це зроблено на основі фальшивих звернень і справа базується на основі звернень... Якби там щось було - воно було б в обвинуваченні, хай Аваков поянить, як він умудрився у прямому ефірі надати докази, які через 11 хвилин підкинуть у кабінет - кімнату відпочинку Стоєцького", - розповів Бочковський.

Він також зазначив, що банківські картки на його ім`я не були активовані, але вони чомусь були в його кабінеті. "Мої картки лежать у мене в гаманці, нормальна людина носить для того, щоб розраховуватись і все таке інше картку, а тут моя картка знаходиться у кімнаті відпочинку у мого заступника неактивована, дивина", - сказав екс-глава ДСНС.

Також він додав, що картки спочатку були продемонстровані у прямому ефірі Аваковим, а потім їх знайшли. "На них (картках- ред.) нема підпису, нема угоди підписаної мною, але раніше втіхаря підкидували наркотики і все інше, а це дивина",- додав Бочковський.

Говорячи про причини свого затримання, він сказав: "Я не давав красти і я дуже принципова людина, а всіх хто робив це раніше я відсторонив".

"У мене не знайшли ні коштів, ні діамантів, нічого, я займався тим, що рятував людей",- підсумував Бочковський.

Нагадаємо, що сьогодні Шевченківський райсуд Києва переніс розгляд справи стосовно екс-начальника ДСНС Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького на 14 січня.

Зазначимо, що екс-посадовці були затримані 25 березня на засіданні Кабміну через підозру в корупції. Того ж дні під час обшуків у кабінеті Бочковського знайшли банківські картки та сертифікати на кіпрську офшорну фірму.

28 березня підозрювані були арештовані судом, але через 4 дні вийшли під заставу у 1,82 млн грн кожний.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада