Більшість українців хочуть заборонити депутатам Ради балотуватися знову

У разі дострокового розпуску Верховної Ради українці хотіли б заборонити депутатам 8-го скликання балотуватися у наступний парламент
Depo.Влада
17 березня 2016 12:10
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова щодо оцінки громадянами ситуації в країні, передає depo.ua.

Зокрема, 58,7% опитаних позитивно поставилися до пропозиції у разі дострокового розпуску Верховної Ради депутатам цього скликання заборонити брати участь у наступних  позачергових парламентських виборах (не підтримали б таку пропозицію 21,2%).

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 19 по 24 лютого 2016 року. Було опитано 2021  респондента віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, за даними соціологічного дослідження, ініціативу розпуску Верховної Ради та проведення позачергових виборів підтримали 52,4% українців. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада