Кожен другий українець хоче розпуску Верховної Ради

Більшість українців підтримують можливість розпуску Верховної Ради
Depo.Влада
17 березня 2016 11:56
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова щодо оцінки громадянами ситуації в країні, передає depo.ua.

Зокрема, ініціативу розпуску Верховної Ради та проведення позачергових виборів підтримали 52,4% респондентів, не підтримали – 31,5%.

Разом з тим, на запитання "На Вашу думку, чи доцільно проводити дострокові вибори Верховної Ради в умовах збройного конфлікту з Росією?", позитивно відповіли помітно менше –  39% респондентів, а негативно – 42,6%.

А відповідаючи на питання, яким буде склад майбутньої Верховної Ради, з точки зору ефективності її роботи, порівняно з нинішнім, у разі проведення в 2016 році позачергових парламентських виборів,  найчастіше респонденти відповідають, що він буде таким самим  (34,1%), 25,9% вважають, що він буде кращим, а 7,7% – що гіршим (32,4% не змогли відповісти на це питання).

58,7% опитаних позитивно поставилися до пропозиції у разі дострокового розпуску Верховної Ради депутатам цього скликання заборонити брати участь у наступних позачергових парламентських виборах (не підтримали б таку пропозицію 21,2%).

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 19 по 24 лютого 2016 року. Було опитано 2021  респондента віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада