Безсмертний: Вибори на Донбасі неможливо профінансувати

Навіть за умов вирішенні питань, пов'язаних з безпекою, наразі фінансування виборів на окупованих територіях є неможливим
Depo.Влада
20 квітня 2016 20:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив представник політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Українська сторона поставила питання, що навіть при вирішенні питань, пов'язаних з безпекою, за нинішніх умов фінансування виборів на окупованих територіях неможливе", - розповів він.

"Банківська система там не працює. Потрібно відновити режим реальної української влади, без цього держава не може фінансувати вибори. За нинішніх умов будь-яке фінансування буде означати фінансування незаконної влади на окупованих територіях", - додав Безсмертний.

Нагадаємо, під час сьогоднішньої зустрічі Тристоронньої контактної групи у Мінську обговорювали можливість обміну 25 заручників, яких утримують на окупованих територіях Донбасу, на 50 бойовиків.

Також одним з ключових питань переговорів були постійні обстріли контрольних пунктів в'їзду-виїзду на лінії розмежування.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада