Березюк пояснив, чому "Самопоміч" завалила антидискримінаційний закон

У фракії "Самопомочі" заявляють, що не голосуватимуть за антидискримінаційну норму в старому Трудовому кодексі
Depo.Влада
11 листопада 2015 10:15
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам в кулуарах парламенту сказав лідер фракції "Сапомоміч" Олег Березюк, передає кореспондент depo.ua.

"Це насправді є величезна підстава. Я просто захоплений примітивізмом мислення владної машини, коли з одного боку кидається димова шашка для відволікання уваги про антидискримінаційний закон. Про що йдеться? Влада хоче внести антидискрімінаційну правку в Трудовий кодекс УРСР, який зникне через два місяці. В цей час відбувається легальна, проєвропейсько орієнтована процедура другого читання Трудового кодексу, де можна робити все, що завгодно, свідомо дискутуючи з суспільством і приймаючи рішення, які консолідують людей навколо прав і свобод людей. Кидається ця димова шашка, а з цим димом хочуть, щоб не побачили абсолютну відсутність публічної політики і публічного управління в Кабінеті міністрів щодо базових прав людей", - сказав Березюк. 

Він також назвав неправдивими заяви щодо того, що нардепи повинні обов'язково ухвалити весь "безвізовий" пакет до 12 листопада, коли відбудеться засідання групи Єврокомісії, яка буде обговорювати це питання.

За словами лідера фракції "Самопоміч", голосуючи вчора за закон щодо арешту майна, отриманого злочинним шляхом, депутати вирішили дати два тижні європейським експертам на ознайомлення з документом, не відправляючи його при цьому на підпис президенту. "Візьміть вчорашній день, шановні журналісти і поважні люди, і уважно перегляньте його з початку і до кінця. І ви побачите прекрасну школу вульгарних маніпуляцій, як відволікають увагу від серйозних речей і актуалізують абсолютно другорядні", - зазначив Березюк.

Нагадаємо, 10 листопада Верховна Рада не схвалила антидискримінаційний закон, необхідний для запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

Зокрема, законопроект не підтримали фракції "Самопоміч", "Радикальна партія" та Опозиційний блок.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.