Cин-втікач Пшонки переписав свою столичну квартиру на донецького юриста

У вересні 2014 року син генпрокурора України Артем Пшонка продав свою квартиру в центрі Києва
Depo.Влада
2 лютого 2015 11:01
ФОТО: depo.ua
Cин-втікач Пшонки переписав свою столичну квартиру на донецького юриста
Cин-втікач Пшонки переписав свою столичну квартиру на донецького юриста

Про це свідчить виписка з Держреєстру речових прав на нерухоме майно, повідомляє depo.ua з посиланням на «Нашi грошi».

Трикімнатна квартира №123 по вул. Володимирська, 49-а загальною площею 158,6 кв.м., яка належала Артему Пшонці, була переоформлена на Романа Вікторовича Кутового. Особа з такими ПІБ є уродженцем м. Донецьк, згодом отримав прописку в одному з гуртожитків Києва.

«Договір купівлі-продажу засвідчений 12 вересня 2014 року нотаріусом Могильницькою Ольгою Андріївною. Особа з такими ПІБ є уродженкою Донецька. У Києві Могильницька була прописана в тому ж гуртожитку, що і Кутовий», - йдеться в реєстрі.

Як свідчить інформація з держреєстру, ніяких обтяжень на квартиру не накладалося.

За даними сайтів нерухомості, ціни на квартири в будинку на вул. Володимирській коштують 5-6 тисяч доларів за квадратний метр. Таким чином, вартість квартири Пшонки становить близько 800 тисяч доларів.

Як повідомляв depo.ua, Віктор Пшонка в Україні підозрюється у зловживанні владою, що спричинило тяжкі наслідки, та заволодінні 68 млн грн, викраденими під час будівництва будівлі Генпрокуратури. За даними МВС України, Російська Федерація, де ховається Пшонка, давно отримала документи на його екстрадицію на батьківщину, але ігнорує їх.