Аваков звільнив головних поліцейських у чотирьох областях

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про намір звільнити керівників Головних управлінь Нацполіції у Львівській, Закарпатській, Запорізькій та Житомирській областях

Про це він сказав під час розширеного засідання колегії МВС, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Я ще раз наголошую: я приймаю рішення про звільнення керівників главків Львівської, Закарпатської, Запорізької та Житомирської областей. Прошу відповідних офіцерів після засідання колегії зайти до мене для розв'язання питання подальшого проходження служби", – заявив Аваков.

Перед цим міністр запитав у керівника Нацполіції Сергія Князєва, у яких областях є найгірші показники та нарікання на роботу керівників управлінь.

"Вважаючи на сукупність допущених недоліків в організації роботи з протидії злочинності є суттєве нарікання до керівників Головних управлінь Львівської, Закарпатської, Запорізької та Житомирської областей. Я готовий прийняти кадрові рішення щодо цих зазначених керівників. Також зауважу, що чимало прорахунків допущено у роботі у Дніпропетровського главку, керівника було звільнено у минулому місяці", – відзвітував Князєв.

Аваков у свою чергу відзначив, що за прорахунки має бути відповідальність, і згадані керівники "повинні знайти іншу роботу".

Нагадаємо, на цьому ж засіданні Аваков наголосив, що реклама наркотиків у мережі Інтернет – виклик, який потребує негайного вирішення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook