Аваков задекларував годинники, винні етикетки, картини і шуби дружини

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в електронній декларації записав італійські меблі, велику колекцію картин, годинників, старовинних книг, винні етикетки та колекційні вина
Depo.Влада
28 жовтня 2016 13:53
ФОТО: depo.ua

Таку інформацію він вніс в свою електронну декларацію, передає Depo.ua.

Так, Аваков зазначив, що має годинник Rolex Daytona з 1992 року, Vacheron Constantin з 2003 року, Jaeger LeCoultre з 2004 року.

Він також має антикварні годинники: камінний годинник 19 століття, Годинник камінний, ампір, з фігурними вставками і елементами з бронзи й чавуну 19 століття.

Аваков також задекларував меблі, оскільки згідно з правилами, має бути задекларовано майно, вартість якого перевищує 100 мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня звітного року.

Тому Аваков задекларував набір італійських меблів для робочого кабінету, 2 комплекти італійських меблів для спальні, ще один набір італійських меблів для кабінету – з синіми вставками, набір меблів для вітальні, меблі для бібліотеки, набір меблів "для малої вітальні", меблі для кухні.

Він також задекларував світильники та люстри.

Він також декларував 3 шуби дружини -  з норки світлого кольору, з норки темного кольору, з хутра каракуля,  прикраси з діамантами.

Однак міністр не вказав вартості задекларованих речей.

Нагадаємо, раніше Аваков повідомив, що йому довелося витратити дві ночі, щоб проінспектувати власне майно для внесення в е-декларацію, а також "потероризувати" дружину.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада