Аваков відповів на слова Саакашвілі про "приватні армії": Він не розуміє, що каже

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає звинувачення голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі в утриманні "приватної армії" безпідставними
Depo.Влада
18 грудня 2015 20:21
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua,  він сказав в інтерв'ю ZN.ua.

"Я ніколи не піду ні на які дії, що руйнують країну. Тому коли Саакашвілі говорить про те, що я за корупційні гроші утримую незаконні бандформування, маючи на увазі 5000 людей, що прийшли в поліцію і Нацгвардію, а паралельно і в добровольчі батальйони, які ми створили на початку війни, то він не розуміє, про що говорить.

Без зайвого пафосу можу сказати, що ці люди врятували країну. Багато хто з них бувають дивними, як і кожен з нас. Я заарештовував багатьох з тих хлопців, які там поводилися героїчно, а тут потім вчиняли злочини. Ми розформовували цілі батальйони, але 90% з них - реальні герої, багато хто вже без рук і без ніг. Коли треба було вмирати, вони йшли і вмирали. Вони пішли воювати, коли не було ще ні танків, ні бронежилетів. Як хтось сміє їх не поважати?" – наголосив Аваков.

Нагадаємо, раніше голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі звинуватив міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в тому, що він утримує "приватні армії"

Читайте також: Навіщо Саакашвілі пожартував про Авакова Бонапарта

Більше політичних новин читайте